wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Umywalki z onyksu

Umywalki z onyksu

Umywalki z onyksu. Dlaczego właśnie one? Prawie każdy model umywalki, jaki widoczny jest w naszym katalogu 'Produkty' robimy także z prawdziwego onyksu.

Onyks, to półszlachetny kamień - minerał, pochodzący z rodziny agatów. Jego krystaliczna struktura nadaje wrażenia głębi i przeźroczystości, która dodatkowo przepuszcza w stopniu umiarkowanym światło (wcześniej pokazywaliśmy już przykłady podświetlony onyks). Umywalki z onyksu stanowią alternatywę dla umywalek z marmuru, który kolorystycznie jest gęsty, nieprzepuszczalny i nie przepuszcza światła. Umywalki z onyksu niejednokrotnie potrzebują jedynie promieni światła aby zmienić swoje oblicze i stać się półprzeźroczystym wyposażeniem łazienki na chwile zmieniającym swoje oblicze.

Paniętać jednak należy, że umywalki z onyksu są ok 40% droższe od umywalek z marmuru, piaskowca czy granitu. Jednak ich zmienne kolory i jakość kamienia warte są swojej ceny... Oto kilka dosłownie przykładów umywalek z onyksu. Wszystkie pozostałe udostępnione są po zalogowaniu się lub na Wasze prośby w mailach:


 

 

Dodatkowo na ścianie okładzina z Onyksu ROCKART 2x2 Onix

 

Dodatkowo na ścianie okładzina z Onyksu ROCKART 2x2 Onix

 

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące umywalki z onyksu, zapraszamy do kontaktu...