wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Stojące umywalki z onyksu - podświetlone

Stojące umywalki z onyksu - podświetlone

Stojące umywalki z kamienia naturalnego Pedestal Hammered od Lux4home™ jako pierwsze w Europie wykonane zostaly w całości z onyksu. Dla bardziej wymagających Klientów oznacza to jedno. Onyks można podświetlić, te umywalki także...

To spora wartość dodana do wnętrza łazienki. Jedna umywalka pozwala uzyskać dwa oblicza łazienki - 1. w wersji naturalnej, bez podświetlenia i 2. w wersji dodatkowego klimatu jakie uzyskamy gdy onyx zostanie podświetlony.

Jak podświetlić onyks w umywalkach od Lux4home™? Wolnostojące umywalki Pedestal Hammered Onyx wykonane są tak, aby wewnątrz podstawy - kolumny zmieścić i ukryć wszelkie mechanizmy odprowadzenia wody. Dzięki temu w podstawie otrzymujemy miejsce na podświetlenie onyksu umywalki. Zarówno części użytkowej - misy umywalki, jak i podstawy - kolumny umywalki. To w jaki sposób ukierunkujemy światło (np. zastosowanie kulistej żarówki spowoduje, że rozbłyśnie cała ummywalka, żarówka halogenowa lub ledy spowodują że świecić będzie miejsce, w które zostanie ukierunkowana wiązka światła).

Lux4home™ jako pierwsza firma z wyposażeniem łazienek wyprodukowała i oferuje w Europie takie umywalki z onyksu.

Oto zdjęcia podświetlony onyks:

 

 

 

 

 

 

 

Zobaczcie Państwo inne produkty i aranżacje, w których wykorzystany zosał podświetlony onyks:


Podświetlony onyx na ściany
Podświetlony onyks
Ściany z onyksu (film)
Umywalki z onyksu
Umywalki podświetlony onyks