wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Umywalka wolnostojąca z onyksu

Umywalka wolnostojąca z onyksu

Umywalka wolnostojąca. Smukła wysoka i coraz bardziej popularna. Lux4home™ oferuje jednak coś więcej - uniktatową umywalkę wolnostojącą w całości wykonaną w onyksie. Z możliwością podświetlenia lub bez. W zaprezentowanej aranżacji ściany z drewna...

prezentuje się jeszcze lepiej. Dobrana kolorystycznie skomponowana  z naturalnymi materiałami (realizacja z salonu Max-Fliz w Krakowie) stanowi idealne rozwiązanie w łazience kupionej na naturalnych i wyjątkowo trwałych materiałach. Umywalka wolnostojąca z onyksu w Polsce oferowana jest tylko przez nas - Lux4home™ jako jedyni produkujemy ten model umywalek i dostarczamy na europejskie rynki w wersji młotkowanej z zewnątrz (takiej, jak na zdjęciach lub gładkiej). To model umywalka wolnostojąca Pedestal Hammered Onix 40x40x90 cm lub 50x50x90 cm (wymiar średnicy u góry umywalki). Robimy je także w marmurze (black, grey, yellow i cream).

Jesteśmy dumni, że potrafimy dostarczyć polskim klientom unikatowe rozwiązania, których nie znajdą w każdej łazience. Do dnia dzisiejszego tego rodzaju umywalki wolnostojące z onyksu posiada tylko 5 łazienek w Polsce - to bardzo mało.

Montaż umywalki wolnostojącej jest wyjątkowo prosty - wystarczy podłączyć do wyciętego od tyłu otworu instalację odpływową, przyklejić podstawę umywalki aby uniemożliwić jej przesuwanie się i wszystko jest gotowe. Podświetlenie umywalki z onyksu w tym przypadku jest wyjątkowo proste - wystarczy zawiesić wewnątrz świetlówkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umywalki z onyksu Lux4home™ produkujemy także wg wzorów i rozmiarów klientów - na zamówienie. Prosimy wówczas o kontakt telefoniczny celem ustalenia ostatecznego koloru i kształtu.