wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Wyposażenie salonów łazienkowych

Wyposażenie salonów łazienkowych

Poszukujemy do współpracy dealerów marki Lux4home™. Swoje zaproszenie kierujemy do firm zainteresowanych m.in. taką grupą produktów jak: umywalki z kamienia, wanny kamienne, otoczaki, mozaiki kamienne, okładziny na ściany oraz inne produkty z kamienia naturalnego do wnętrz, łazienek, infrastruktury zewnętrznej...

Na co dzień współpracujemy z sklepami zwyposażeniem łazienek, architektami wnętrz, architektami krajobrazu czy firmami urządzajacymi wnętrza w produkty inne niż dostępne w masowej produkcji. Lata doświadczeń pozwalają nam zagwarantować bardzo elastyczny model współpracy, wspólne kampanie reklamowe, materiały, szkolenia zespołu etc. Produkty Lux4home™ robimy samodzielnie w Indonezji i są to jednyne produkty z kamienia naturalnego z taką ilością certyfikatów i nagród jakie otrzymaliśmy od Klientów, Partnerów handlowych. Posiadamy stałe kolekcje, katalogi i stany magazynowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani lub wiedzą Państwo kto może być zainteresowany współpracą z nami - zapraszamy do kontaktu z nami lub prosimy o przekazanie linka do tej strony właściwej osobie.

mail do nas: biuro (@) Lux4home.pl   | tel bezpośredni: 602 222 677