wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Umywalki - podświetlony onyks

Umywalki - podświetlony onyks

Umywalki z onyksu - majestatyczne same w sobie, ale ich dodatkowym atutem jest możliwość podświetlenia, wydobycia drugiego oblicza tej samej umywalki kamiennej i stworzenia wyjątkowego nastroju w łazience...

Wśród naszych klientów są tacy, którzy umywalki z onyksu kupują dla samej unikalności tego kamienia, jego koloru i głębi jaką daje tylko ten rodzaj kamienia. Inni zaś tylko dla tego, że onyks można podświetlić (udzielamy tutaj naszym Klientom wskazówek, jak to uczynić), uzyskując wyjątkowy klimat umywalki. Co ciekawe, umywalki z onyksu ustawione przy oknie łazienkowym podświetlane i prześwietlane (tak aby wydobyć z nich słoje tworzącego się kamienia) mogą być tylko dzięki wpadającym do łazienki promieniom słońca. To przedstawimy jednak w innym wpisie aktualności. Dzisiaj zapraszamy do przejrzenia kilku modeli z ostatniej sesji, które podświetlone zostały bardzo słabym światłem dziennym. Oceńcie Państwo sami, ich efekt.

 

 

 

 

 

Dla bardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie dobrać odcień onyksu dopasowany do wnętrza łazienki. Na zamówienie produkujemy także umywalki z zielonego onyksu, który na polskim rynku jest wyjątkową rzadkością. Wyżej zaprezentowane zostały następujące modele umywalek z onyksu: Gemma 501, Zen 305, Mirus 509. Jak już doczytaliście Państwo nasze umywalki posiadają i spełniają normy jakości CE.

Jeśli pojawiły się jakiekolwiek pytania - zapraszamy do kontaktu.