wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Otoczaki na ścianie

Otoczaki na ścianie

Wyjątkowa realizacja, uwzględniająca białe kamienie otoczaki na ścianie. Całość we wnętrzach restauracji 'Tokyo Sushi' w Warszawie. Wykorzystano mozaiki z otoczaków White Timor 30x30 cm...

 

Na wirtualnym spacerze jaki jest niżej łatwo dostrzec, jakość plastrów. Skonstruowane tak aby po zafugowaniu łączenia nie były widoczne! W Lux4home™ udaje się to doskonale, co nie jest wcale proste, gdyż bywają dostępne na rynku plastry, które mimo iż powinny się zazębiać, nie zdają egzaminu i łączenia są widoczne, co psuje efekt. Białe Otoczaki White Timor zostały wyprodukowane przez Lux4home™ jak wszystkie inne - ręcznie naklejane i ręcznie sortowane (pisaliśmy o tym tutaj ). Dzięki takim zabiegom odstępy między kamieniami są minimalne, dzięki czemu odstępy na fugę są także minimalne.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania - chętnie na nie odpowiemy. Mozaiki White Timor dostępne są w plastrach 30x30, 15x30, 10x30 lub jako ścianki z kamienia.

 

Zapraszamy do 'wirtualnego spaceru'. Na wizualizacji niżej prosimy kliknąć w prawym górnym rogu kwadraciki, aby powiększyć animację na cały ekran (będzie wygodniej). Dalej poruszać się można po całym lokalu za pomocą strzałek lub myszki klikając w miejsce, w którym chcemy się znaleźć.

 

 

Dodatkowe zdjęcia z wirtualnego spaceru po Tokio Sushi w Warszawie ul. Wołoska 12 w Galeria Mokotów.