wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Długie umywalki z marmuru Lavoir Smooth

Długie umywalki z marmuru Lavoir Smooth

Długie umywalki z marmuru Lavoir Smooth w rozmiarach 120 x 40 x 10 cm. W tym wydaniu wykonane z kremowego marmuru, ale co ważne: z jednego bloku kamienia (czyli bez klejenia), z atestem PZH jako potwierdzenie że jest bezpieczna w kontaktach z żywnością i skórą, CE, oraz z nagrodami Odkrycie Roku 2012 i Złoty Laur Konsumenta 2014.
 Kolekcję umywalek Lavoir Smooth z założenia ma cechować prostota i minimalizm, stąd spady w kierunku odpływu znajdują się tylko po bokach umywalki, wysokość umywalki ma 10 cm - całość wygląda z poziomu niczym deska a jest to bardzo długa umywalka kamienna i często przez architektów wnętrz projektowana jest z dwoma bateriami - jako umyalki podwójne.

Ta długa umywalka Lavoir Smooth produkowana jest albo z kremowego marmuru jak na zdjęciu, albo z czarnego andesitu, albo z żółtego marmuru, albo z popielatego marmuru lub z onyksu. Baterie - wylewki do tego rodzaju umywalki montowane powinny być albo z blatu obok umywalki albo ze ściany. Te umywalki marmurowe dostępne są tylko w Lux4home™.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga. Te umywalki w Polsce staramy się magazynować maksymalnie w 2 sztukach.